1980 yılından bu yana mobilya sektörünün “yeni soluğu” olmaya devam eden Fatih Kıral, günümüzün birbirinden farklı mimari projelerde de yerini alıyor!

Konforlu yaşam alanları
Fatih Kıral Mobilya, 21’inci yüzyıl insanı için git gide daha fazla ön plana çıkaran yaşam alanları için de anahtar teslimi projeler üretiyor. Böylece mobilya sektörünün sadece perakende alanında değil iç dekorasyon alanında da yer alıyor. Projeleri çizilen, iç tasarımı belirlenen villa, residence, site gibi yaşam alanlarının mutfağından çocuk odası, salonundan yatak odalarına kadar her türlü birimi için devreye giren Fatih Kıral Mobilya, binaların konumunu da göz önünde bulundurularak en uygun mobilya ve aksesuarları belirleyerek, görür görmez büyüleyen mekânları sahiplerine teslim ediyor!

Değer kazanan işyerleri
Fatih Kıral’ın bu hizmeti sadece konut projeleri için değil, işyeri olarak planlanan binalar için de geçerli. Holdinglerin yönetim merkezleri, makam odaları, hastaneler, restoranlar, spor kulüpleri hatta başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere pek çok ülkede, kamu ya da özel sektöre ait binaların iç dekorasyonu, amaca yönelik tasarımlarla Fatih Kıral Mobilya tarafından hayata geçiriliyor. Söz konusu nitelikli dekorasyon anlayışı, tüm işletmelere değer ve işlevsellik kazandırıyor.

Prestijli Oteller
Fatih Kıral Mobilya, insanların günlük yaşamdan kaçıp dinlenmek, hayatın tadına varmak ve iş seyahatleri, toplantıları için tercih edilen otellerde de yerini alıyor. Görselliğin ve işlevselliğin öne çıktığı ve ağırlanan konuklara, VİP misafirlere hak ettikleri prestijli mekânlarda ağırlanma ayrıcalığını da sunmak isteyen oteller de Fatih Kıral imzasını tercih ediyor. Bu otellerin tercihi sadece Fatih Kıral’ın nitelikli tasarımları değil aynı zamanda özel süitlerinde, villalarında; bazıları uluslararası üne sahip, bazıları da yerel ama özele hitap eden, marka haline gelmiş isimleriyle özdeş bir hizmet almanın güvencesi oluyor!  

Fatih Kıral Mobilya, inşa edilen yapı hangi amaca hizmet ederse etsin, mimarinin bir parçası olan iç dekorasyonda da, anahtar teslimi projeleriyle Türkiye’nin ve dünyanın tercihi olmaya devam ediyor!